جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.
مدیر کل

مدیر کل

سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 09:13

نظریه ناهماهنگی شناختی

 

بنجامین فرانکلین با درخواست ساده ای (امانت گرفتن یک کتاب)، یکی از دشمنان خود را تبدیل به دوست کرد. وقتی از دیگران می خواهید لطف کوچکی در حق شما بکنند (رزومه شما را یک بار بخوانند و نظر دهند، به شما ۲۰ هزار تومان پول قرض بدهند)، آن ها شما را بیشتر دوست خواهند داشت.

سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 08:33

سندرم خودکارآفرین پنداری

اساتیدی را می بینیم که روش های کارآفرینی تدریس می کنند ولی خودشان به کارمندی و حقوق ماهیانه چسبیده اند اما خاطرات و تجربیات بیل گیتس را به دیگران با فخر توضیح می دهند و از ریسک پذیری و خلاقیت های استیو جابز با دقت بسیار سخن می گویند، و بزرگترین خلاقیت زندگیشان این بوده که فایل پاورپوینشان را از اینترنت دانلود کرده اند و تغییر داده اند!

سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 08:05

مجلات معتبر جهت چاپ مقالات

انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ مقاله یکی از مهمترین تصمیمات می باشد، انتخاب دقیق ژورنال مناسب به شما در بدست آوردن مخاطبین سودمند، بدست آوردن نظرات و انتقادهای مناسب، و جلوگیری از مشکلات دیگر، کمک شایانی خواهد کرد.بنابراین قبل از نوشتن مقاله و بعد از انتخاب موضوع خود به دنبال ژورنال معتبر برای چاپ مقاله خود باشید ، که با خواندن آخرین مقالات چاپ شده در ژورنالها می توان فهمید که مقاله تان برای چه مقاله ای مناسب می باشد.

سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 07:49

نحوه تهیه پرسشنامه

نحوه تهيه و تنظيم پرسشنامه به عنوان ابزاري براي گرداوري اطلاعات و داده هاي مورد نياز در تحقيق خود يا پايان نامه و غيره نياز به دانستن مراحل مختلف تحقيق با توجه به نوع روش بكار رفته است. بايد ياداور شوم كه در تحقيقات جامعه شناسي، پرسشنامه آماده نداريم و بستگي به عنوان و فرضيه ها و... تنظيم مي شود. عمده كاربرد پرسشنامه در روش تحقيق پيمايش است. اصول تهيه آن مستلزم رعايت موارد زير است

شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 21:05

شناسایی مجلات تقلبی

پدیده زشت ژورنالهای جعلی یا تقلبی به یکی از معضلات جامعه علمی کشور تبدیل شده است. این پدیده که چند سالی از عمر آن می گذرد باعت گمراهی پژوهشگران و دانشجویان شده و روز به روز به کمیت آن نیز افزوده می شود. بی اطلاعی برخی از پژوهشگران ودانشجویان موجب می شود که بازار این نوع مجلات داغ شده و متصدیان آن نیز به سود کلانی می رسند.

شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 20:45

پاورپوینت جلسه دفاع

نکات اصلی در تهیه پاورپوینت جلسه دفاع

چهارشنبه, 09 خرداد 1397 ساعت 18:07

آزمون ویلکاکسون (Wilcoxon test)

آزمون ویلکاکسون (Wilcoxon test) یک آزمون ناپارامتری است که به بررسی تفاوت بین دو گروه جورشده (جفتی) یا یک گروه که دو بار مورد آزمون قرار گرفته است، می پردازد. در اصل، آزمون ویلکاکسون معادل ناپارامتری آزمون تی وابسته است، اما با این تفاوت که آزمون تی از نوع پارامتری و داده های آن از نوع پیوسته است ولی آزمون ویلکاکسون از نوع ناپارامتری و داده هایش از نوع رتبه ای است.

شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 10:17

شرایط احراز شغل

پیش از استخدام فرد مناسب برای شغل مورد نظر،‌ باید به شرایط احراز آن شغل واقف باشید. در این خصوص سه عامل شما را در تعریف شغل مورد نظر و تعیین شرایط احراز شغل یاری می رساند

شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 06:02

اجزای مقاله علمی

ممکن است مقاله ها در رشته های مختلف علمی دارای اجزای متفاوتی باشند اما غالبا این مقاله ها دارای اجزای تقریبا مشترکی هستند که در ادامه به آن ها و معادل انگلیسی آن اشاره می شود.

جمعه, 26 خرداد 1396 ساعت 08:38

فرآیند استخدام

فرآیند استخدام اثربخش نیاز به بررسی دقیق شرایط احراز شغل مورد نظر، خصوصیات مورد نیاز برای اجرای موفقیت آمیز وظایف آن شغل دارد. به منظور استخدام اثربخش ارتباط تنگاتنگ با واحد منابع انسانی شرکت نتایج بسیار پرباری خواهد داشت و موجب انتخاب فرد شایسته خواهد شد.

صفحه1 از10

هدر فوتر

درباره ژورنال پیپر

وب سایت علمی پژوهشی ژورنال پیپر با هدف ارائه خدمات تحلیل آماری پروژه های تحقیقاتی، مقالات علمی به زبان انگلیسی از پایگاه های معتبر، پرسشنامه های استاندارد، آموزش نگارش پروپوزال و پایان نامه در حوزه علوم مدیریت و علوم اجتماعی راه اندازی گردید.

تماس با ژورنال پیپر

آدرس: مازندران، چالوس، خیابان هفده

شهریور، جنب هتل ملک، شکوفه ششم

ارتباط با مشتریان : 9711 072 0912

تلفن ثابت:             349 22 521 011

ایمیل:           این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی

logo-samandehi